Blog

Zalety budownictwa z prefabrykatów betonowych

Opublikowano: Kwiecień 7, 2021

Budynki stawiane za pomocą prefabrykatów betonowych cieszą się coraz większą popularnością. Za ich rosnącą popularność odpowiada głównie czas wykonania takiego budynku. Dzięki stosowaniu gotowych modułów, możemy postawić budynek w stanie surowym już w kilka tygodni. Taki szybki proces pozwala na większą liczbę inwestycji w roku, co również jest dużym plusem dla inwestorów, którzy chcą wykonywać takie domy do dalszej odsprzedaży. Aby dokładniej zbadać ten temat, potrzebujemy paru informacji, które rozjaśnią nam co to jest prefabrykat, jak i gdzie możemy go zastosować i na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę.

Czytaj dalej

Jak powstają prefabrykaty betonowe?

Opublikowano: Luty 18, 2021

Prefabrykacja to przemysłowa produkcja elementów składowych budowli różnego rodzaju. Jednymi z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych na placach budowy prefabrykatów są prefabrykaty betonowe.

Czytaj dalej

Rola i znaczenie betonu na placach budów

Opublikowano: Luty 15, 2021

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek plac budowy bez betonu. Dzięki niemu bowiem możliwy jest między innymi transport ciężkich maszyn lub stawianie fundamentów. Sprawdź, do czego służą poszczególne prefabrykaty betonowe na placach budowy.

Czytaj dalej

Konstel. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl

KON-STEL Dariusz Stelter
72-015 Police
Dworcowa 6

tel.: 608-224-606
tel.: 533-606-222