Mury oporowe

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty usług i wyrobów budowlanych, w ramach której proponujemy zarówno kupno gotowych elementów oraz surowców znanych producentów, jak także indywidualne tworzenie własnych materiałów konstrukcyjnych.

Produkty budowlane od KON-STEL, odznaczające się wysoką jakością i solidnością, z jednej strony wystawiamy na sprzedaż, z drugiej natomiast wykorzystujemy na co dzień przy wznoszeniu budynków mieszkalnych. W rozległej palecie usług prezentowanych przez KON-STEL uwzględniamy między innymi wytwórstwo prefabrykowanych murów oporowych. Dzięki inwestycji w ściany oporowe możliwe jest znaczące zmniejszenie kosztów wiążących się z wykonywaniem prac budowlanych, a także jest to skuteczna forma redukcji czasu poświęcanego na realizację wszelkiego typu robót.

Ujęte w przedstawianej Państwu ofercie mury oporowe KON-STEL okazują się przydatne zarówno w sferze budownictwa drogowego, jak także nierzadko pełnią funkcję nadrzędnych elementów tzw. małej architektury wykorzystywanej chociażby podczas komponowania przestrzeni ogrodowych. Nasze ściany oporowe znakomicie sprawdzają się podczas budowy przejść, ramp, kanałów technologicznych, a także prac stabilizacyjnych uskoków czy skarp ziemnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, trudnimy się produkcją klasycznych elementów oraz równie chętnie podejmujemy się wykonywania zamówień indywidualnych.

beton police beton zachodniopomorskie płyty drogowe zachodniopomorskie

Konstel. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl

KON-STEL Dariusz Stelter
72-015 Police
Dworcowa 6

tel.: 608-224-606
tel.: 533-606-222