Strop Filigran

W bogatym zestawie wyrobów proponowanych przez naszą doświadczoną i od lat działającą na rynku firmę KON-STEL znajdą Państwo wysokiej klasy stropy Filigran, które stanowią jeden z najpowszechniejszych systemów stropowych cieszących się dużym zainteresowaniem wśród Klientów poszukujących wytrzymałych, trwałych oraz solidnych produktów budowlanych.

Wyjątkowymi zaletami wyrobów ujętych w przedstawianej przez nas propozycji okazuje się zwłaszcza ich łatwość oraz sprawność montażu. Wykorzystanie stopów Filigran daje sposobność zastosowania praktycznie nieograniczonych opcji konstrukcyjnych. Dzięki świetnym właściwościom i parametrom technicznym opisywanych systemów możliwe okazuje się formowanie stropów o rozmaitych wymiarach oraz kształtach. Idealnie nadają się one do prostych i nieskomplikowanych projektów, jak także rewelacyjnie spisują się przy wznoszeniu niestandardowych koncepcji budowlanych.

Wybór tego typu produktów to gwarancja ekonomiczności i jednocześnie wysokiej technologii. Zaletą inwestycji w stopy Filigran okazuje się nie tylko dowolność kształtowania, ale też stosunkowo nieduża wysokość oraz znakomita izolacyjność dźwiękowa. Wszystkich chcących skorzystać z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą bądź odwiedzenia siedziby firmy znajdującej się w miejscowości Police.

beton police beton zachodniopomorskie prefabrykaty betonowe

Konstel. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl

KON-STEL Dariusz Stelter
72-015 Police
Dworcowa 6

tel.: 608-224-606
tel.: 533-606-224