Płyty drogowe

Rekomendowana firma KON-STEL, od lat ciesząca się dużym zainteresowaniem Klientów oraz zajmująca stabilną pozycję wśród konkurencji, proponuje bardzo szeroki wachlarz rozlicznych usług z zakresu rozlegle rozumianego budownictwa.

Jednym z profili systematycznie rozwijanej działalności placówki z siedzibą przy ul. Dworcowej 6 w miejscowości Police okazuje się między innymi wytwórstwo i dystrybucja płyt drogowych. Jesteśmy doświadczonym producentem materiałów konstrukcyjnych, co wynika z faktu dysponowania własną betoniarnią umożliwiającą nam stałe wypuszczanie na rynek coraz to nowszych surowców.

Zainteresowani naszą propozycją mogą skorzystać z wysokiej klasy betonowych płyt drogowych, jakie odznaczają się przede wszystkim solidnością, trwałością i wytrzymałością. To niezawodne elementy konstrukcyjne, znakomicie sprawdzające się podczas wykonywania tymczasowych dróg dojazdowych, czy montażowych w rejonie placów budowy. Swoją atrakcyjną propozycję opieramy przede wszystkim na produktach własnego wytwórstwa, ale istnieje również opcja skorzystania z gotowych wyrobów znanych marek, które dystrybuujemy po niskich stawkach cenowych. W razie chęci skorzystania z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej placówki.

beton zachodniopomorskie beton police prefabrykaty betonowe

Konstel. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl

KON-STEL Dariusz Stelter
72-015 Police
Dworcowa 6

tel.: 608-224-606
tel.: 533-606-222