Płyty Yombo

Jedną z atrakcyjnych pozycji w mocno rozbudowanej ofercie handlowej firmy KON-STEL z siedzibą w miejscowości Police okazuje się dystrybucja wysokiej klasy płyt yombo.

Poza tym, iż specjalizujemy się od lat w intensywnym wytwórstwie własnych materiałów i surowców, dodatkowo zapewniamy także możliwość zakupu gotowych elementów konstrukcyjnych najlepszych marek. Wszelkie proponowane wyroby odznaczają się najnowocześniejszymi technologiami produkcji, co z kolei przekłada się na ich doskonałe właściwości.

Uwzględnione w naszej palecie materiałów budowlanych płyty to wielootworowe bloki doskonale sprawdzające się podczas wznoszenia tak niewielkiej zabudowy, jak i większych powierzchniowo obiektów. Idealnie nadają się one do konstruowania dróg lokalnych, objazdowych, czy też tymczasowego użytku. Stanowią świetny budulec przy wznoszeniu placów parkingowych, a nawet wzmocnień osuwisk czy skarp. Ich cechą nadrzędną okazuje się wysoka wytrzymałość oraz tani i bezproblemowy montaż. Szybko i sprawnie układane pozwalają zredukować czas prac oraz ich koszt. Inwestycja w płyty yombo to gwarancja maksymalnej satysfakcji nawet najbardziej wymagających konsumentów. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

prefabrykaty prefabrykaty prefabrykaty

Konstel. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl