Strop Teriva

Zachęcamy Państwa do bliższego zaznajomienia się z bogatym wachlarzem gotowych surowców i artykułów budowlanych oferowanych przez doświadczoną firmę KON-STEL.

Poza indywidualnym wytwórstwem wielorakich materiałów, realizowanym dzięki rozwijanej latami betoniarni, gwarantujemy także niezawodne wyroby najwyższej klasy producentów. Wśród dystrybuowanych za naszym pośrednictwem elementów konstrukcyjnych proponujemy Klientom między innymi wytrzymały i solidny strop Teriva wyróżniający się przede wszystkim swym stosunkowo niedużym ciężarem oraz wyjątkowo łatwym montażem, podczas którego z reguły nie są wymagane żadne ciężkie maszyny budowlane.

Strop Teriva, często określany stropem belkowo-pustakowym bądź gęstożebrowym, odznacza się wyjątkowymi cechami szczególnymi, na jakie składają się zwłaszcza doskonałe parametry techniczne oraz jego ogromna wytrzymałość. Ponadto uwzględniony w naszej ofercie produkt to gwarancja doskonałej izolacyjności – zarówno termicznej, jak i akustycznej. Dzięki rozległemu wachlarzowi rozlicznych właściwości, prezentowane elementy konstrukcyjne Teriva rewelacyjnie spisują się na wszelkiego typu placach budowy. Ich istotną zaletą jest także powszechność materiałów oraz rozległy asortyment dostępnych pustaków.

beton police beton zachodniopomorskie beton zachodniopomorskie

Konstel. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl

KON-STEL Dariusz Stelter
72-015 Police
Dworcowa 6

tel.: 608-224-606
tel.: 533-606-222